Jaunums - TUAREG 660!
Augstās modes pieskāriens ar vēju matos
Vēsture Atpakaļ
 • 1990

  Pegaso 600 prezentācija. Mocis, kas off-road motociklu sektorā izraisīja revolūciju. Tas nekavējoties ieguva atzinību, kas turpinās vēl šodien.

  Aprilia kompānija ir veiksmīgs talantu pirmsākums : Biaggi, Capirossi Gramigni, Locatelli, Sakata un Rosi. Šie visi izcilie sportisti ir sākuši braukt ar Aprilia motocikliem.

  Atkal jau radošs un netradicionāls skatījums ir atslēga uz panākumiem. Pirmais Aprilia motorolleris Amico ir viscaur no plastikas. Ar to Aprilia apliecina sevi kā spējīgu nojaust un paredzēt tendences, piedāvājot produktus, kas ir absolūti inovatīvi, estētiski un tehnoloģiski pilnveidoti.

 • 1991

  Aprilia sāk pievērst uzmanību urbanizācijas problēmām un meklē modernus risinājumus skūteru veidolā. Tiek uzražots pirmais motorolleris Amico LK.

 • 1992

  Īstenojas vēl viens Aprilia sapnis - Alesandro Gramigni vinnē 125 ccm GP čempiona titulu.

  Vēl vienu titulu Aprilia atnes Tomijs Ahvala, vinnējot čempiona titulu Triālā.

  Amico LK un Pegaso 125 prezentācija. Jaunie 4-taktu, 4-vārstu motori ir jau rasējuma projektā un iznāk 1993. gadā.

 • 1993

  Kompānija izstrādā Di-Tech motoru. 2000 gadā Di-Tech motors tiek atzīts par tīrāko un apkārtējai videi draudzīgāko motoru (Direct Injection Technology). Motors ir revolucionārs un uzstāda minimālās degvielas patērēšanas rekordu.

  Dzimst Scarabeo. Tas apvieno sevī netradicionālāku savienojumu - modernismu un retro un protams augstas tehnoloģijas.

 • 1995

  Aprilia pārsteidz pasauli ar modeli Moto, kas ir glezna uz diviem riteņiem. Tā dizainu veidojis Filipe Starks, kurš dizainējis arī eksponātu "uzvaras" slavenajā Ņujorkas Modernās mākslas muzejā.

  Iznāk arī RS 250 - visveiksmīgākais sporta motocikls.

 • 1996

  Prezentē motorolleri Leonardo.

 • 1998

  Aprilia ar lielām ovācijām, oriģinālu tehnisko un stila izpildījumu ienāk lielo motociklu sektorā ar Aprilia RSV Mile. Motocikls tiek nominēts titulam "Gada motocikls 1999".

  Veiksmes atslēga bija sekmīgā sporta motociklu un sacensību pieredze, kā arī smags darbs pie katras vissīkākās detaļas. Tas veicināja nākamo modeļu ražošanu : SL 1000 Falco, RST Futura, ETV mille Caponord, Tuono.

  Arī skūteru sektorā noris jaunas prezentācijas: Atlantic, ar motora tilpumu no 125 līdz 500, un SportCity.