Jaunums - TUAREG 660!
Augstās modes pieskāriens ar vēju matos
Vēsture Atpakaļ
 • 1980

  MX 500

 • 1983

  80-to gadu sākumā nacionālajā un eiropas motociklu tirgū iestājas smaga krīze. Pārdošana neveicas, bet Noale ražotne uzstāda jaunus mērķus un uzdevumus, lai atdzīvinātu kaisli uz itāļu motocikliem. Tā izveido ideju laboratoriju, kurā izstrādā vairākus projektus. Vairs nepastāv nekādu ierobežojumu - mopēdu un krosa motociklu sortimentu papildina enduro, triāla moči un baiki, ar motora izmēriem no 50 līdz 600 cm3. '

  1983.gadā tiek prezentēts ST125. Tam pamatā ir Noale ražotnes laboratorijas viens no projektiem. Ātri vien ST 1258 kļūst par moto speciālistu favorītu. Tam ir spēcīga personība, modernas pludlīnijas, elegants un reizē arī ekstrēms izskats.

  Tam seko STX - ST 125 sporta versija un ET 50 enduro motocikls, kura 50 cm3 motors kļūst par galveno ieroci visos nākamajos off-road modeļos.

 • 1985

  Tiek prezentētas ETX 125 un ETX 300 sporta versijas.

  Kā izrādās, tad izveidot izpētes un ideju laboratoriju, paplašinot produktu sortimentu, bija ļoti tālredzīgs solis, jo tieši šajos gados, tas Aprilias zīmolam nodrošināja lielu popularitāti un piekrišanu.

  Pasaules Triāla čempionātā Filipe Berlatērs ar Aprilia motociklu iegūst 5.vietu. Piedzīvojumu dēkas sākas arī GP čempionātā, kur ar Aprilia motociklu startē Loriss Regani. Kompānijai tas ir liels izaicinājums - mazai itāļu rūpnīcai sacensties ar lielajiem Japāņu ražotājiem. Bet sezonas beigās Aprilia 250 GP ir sestais motocikls reitingā. Tas bija neticams panākums - tik niecīgai, eksperimentālai komandai, bez pieredzes jau pirmajā sezonā sasniegt tik labus rezultātus.

 • 1986

  Iznāk AF1 modelis, kas ir pietuvināts sporta motocikliem.

 • 1987

  1987. gada 30. augusts ir vēsturiska diena Aprilia kompānijai : Aizvadot otro GP sezonu, San Marino tiek atskaņota Itālijas himna, jo Loris Regani ir vinnējis Motor Racing Grand Prix!

 • 1989

  Paralēli tehnoloģiju izaugsmei, Aprilia strādā arī pie motociklu ārējā izskata un dizaina, pārtraucot vairākus gadu desmitus valdošo krāsu vienmuļību.

  Aprilia kompānija ir ļoti spēcīga motociklu dizainā, izpaužot motociklā emocijas. Tas piesaista aizvien jaunāku motociklu lietotāju publiku. Piemēram AF1 sērijas motocikli, ražoti laika posmā no 1986-1991 gadam, pateicoties krāsojumiem, šķiet pilnīgi dažādi, kaut patiesībā tiem pamatā ir vienāda bāze.

  1989 gadā, Milānas motoru šovs tiek nosaukts par Aprilia šovu, tādējādi pateicoties Aprilias apbrīnojamam attīstības lēcienam un panākumiem, ko tas deva pasaulē.

  Tuareg 600 Parīze - Dakāra.